MECZ
24.10.21 | Finał | Antonia Ruzic | Timea Babos | 6-2, 4-1, - krecz | W25 Hamburg | halowa |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Antonia Ruzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Ruzic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Antonia Ruzic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Antonia Ruzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Ruzic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Ruzic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Timea Babos | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antonia Ruzic vs. Timea Babos - Wzajemne mecze
24.10.21 | Finał | Antonia Ruzic | Timea Babos | 6-2, 4-1, Timea Babos - krecz | szczegóły meczu | W25 Hamburg | halowa |
Antonia Ruzic form & Timea Babos form
Antonia Ruzic - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Daria Snigur | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Eva Lys | Eva Lys - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Heather Watson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 7-64, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Sara Saito | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Naho Sato | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 Finał | vs. Sara Saito | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 3-0, Patcharin Cheapchadej - krecz | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Aoi Ito | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Polina Iatcenko | 6-76, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Timea Babos - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |