MECZ
16.10.21 | Półfinał | Antonia Ruzic | Despina Papamichail | 6-1, 6-1 | W25 Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Antonia Ruzic | Despina Papamichail | |
1. podanie % | 33/43 (77%) | 37/54 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/33 (64%) | 16/37 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/10 (50%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/54 (61%) | 17/43 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Antonia Ruzic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Antonia Ruzic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Antonia Ruzic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Antonia Ruzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Ruzic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antonia Ruzic vs. Despina Papamichail - Wzajemne mecze
16.10.21 | Półfinał | Antonia Ruzic | Despina Papamichail | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Lagos | twarda |
Antonia Ruzic form & Despina Papamichail form
Antonia Ruzic - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Daria Snigur | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Eva Lys | Eva Lys - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Heather Watson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 7-64, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Sara Saito | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Naho Sato | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 Finał | vs. Sara Saito | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 3-0, Patcharin Cheapchadej - krecz | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Aoi Ito | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Polina Iatcenko | 6-76, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Despina Papamichail - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu |