MECZ
10.05.19 | 2. runda | Annick Melgers | Alexandra Viktorovitch | 6-3, 6-73, 6-1 | W15 Gothenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Annick Melgers | Alexandra Viktorovitch | |
1. podanie % | 64/119 (54%) | 51/82 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/64 (59%) | 24/51 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 27/55 (49%) | 14/31 (45%) |
Zdobyte break-ball | 9/10 (90%) | 4/13 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/82 (54%) | 54/119 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/201 (54%) | 92/201 (46%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Annick Melgers | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annick Melgers | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Annick Melgers | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Annick Melgers | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Annick Melgers | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Annick Melgers | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Annick Melgers | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annick Melgers | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Annick Melgers | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annick Melgers | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Annick Melgers | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Annick Melgers | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Annick Melgers | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Annick Melgers | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Annick Melgers | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Alexandra Viktorovitch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Holandia
01.05.99, 24 lat
12052 $
01.05.99, 24 lat
12052 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
13.10.00, 23 lat
13.10.00, 23 lat
Annick Melgers vs. Alexandra Viktorovitch - Wzajemne mecze
10.05.19 | 2. runda | Annick Melgers | Alexandra Viktorovitch | 6-3, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Gothenburg | ceglana |
Annick Melgers form & Alexandra Viktorovitch form
Annick Melgers - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - krecz | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 Klasyf. | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexandra Viktorovitch - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Vanesa Suarez | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Hatton | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Jessica Failla | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.06.19 1. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Yudanov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Agnes Gustafsson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Annick Melgers | 3-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Maria Petrovic | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.12.18 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.18 Klasyf. | vs. Xinrui Liu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Jooyeon Jeong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Maria Petrovic | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.10.18 Finał | vs. Oona Orpana | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.10.18 Półfinał | vs. Lilly Elida Haseth | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Adamescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |