MECZ
09.03.20 | 1. runda klasyf. | Anne-Sophie Morandais | Ela Nala Milic | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
29.07.99, 24 lat
29.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Anne-Sophie Morandais vs. Ela Nala Milic - Wzajemne mecze
09.03.20 | 1. runda klasyf. | Anne-Sophie Morandais | Ela Nala Milic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Anne-Sophie Morandais form & Ela Nala Milic form
Anne-Sophie Morandais - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
22.09.22 1. runda | vs. Maria Rivera Corado | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Alessandra Caceres | 6-0, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Natalia Alves De Lima | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Daria Kuczer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Saki Imamura | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.05.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Seivane Torres | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 2-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Valeria Bhunu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Conway | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 3-6, 2-5, - Anne-Sophie Morandais - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Simakova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Jenny Duerst | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Keira Jirasook | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Svetlana Iansitova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Federica Prati | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yu Shan | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jawairiah Noordin | 7-65, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Ela Nala Milic - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Noka Juric | 7-64, 6-74, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Polona Hercog | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Shiho Akita | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Tianmi Mi | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
U.S. Open - twarda | ||||
06.09.23 3. runda | vs. Laura Samsonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
10.07.23 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
19.04.23 2. runda | vs. Olga Danilovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
21.01.23 1. runda | vs. Federica Urgesi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu |