MECZ
07.01.20 | 1. runda | Anna Ureke | Nina Rudiukova | 1-6, 6-2, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ureke | Nina Rudiukova | |
1. podanie % | 68/79 (86%) | 45/79 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/68 (49%) | 22/45 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/11 (55%) | 16/34 (47%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/79 (52%) | 40/79 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/158 (51%) | 78/158 (49%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 1-4 | |
0-0, 0-15 | ||
1-5 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nina Rudiukova | |
0-0 | ||
Anna Ureke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ureke | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nina Rudiukova | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Anna Ureke | 2-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
3-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anna Ureke | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
26.01.00, 24 lat
26.01.00, 24 lat
Anna Ureke vs. Nina Rudiukova - Wzajemne mecze
07.01.20 | 1. runda | Anna Ureke | Nina Rudiukova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Anna Ureke form & Nina Rudiukova form
Anna Ureke - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
15.04.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Nina Rudiukova - ostatnie mecze
W25 Sharm - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Micol Salvadori | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Hania Abouelsaad | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Sofiia Nagornaia | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Yana Klimchuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.12.22 Półfinał | vs. Jasmine Conway | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.12.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Pavlova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.12.22 2. runda | vs. Sara Milanese | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Julia Traub | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Dainhee Kim | 2-6, 7-62, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.22 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Elaine Genovese | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu |