INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Darya Astakhova vs. Anna Ureke - Wzajemne mecze
11.11.18 | Finał | Anna Ureke | Darya Astakhova | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Darya Astakhova form & Anna Ureke form
Darya Astakhova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |
Anna Ureke - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
15.04.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |