MECZ
19.01.22 | 1. runda | Anna Ureke | Arina Solomatina | 6-0, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ureke | Arina Solomatina | |
1. podanie % | 28/41 (68%) | 31/46 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 13/31 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 3/15 (20%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/46 (65%) | 13/41 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ureke | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
08.07.01, 22 lat
11279 $
08.07.01, 22 lat
11279 $
Anna Ureke vs. Arina Solomatina - Wzajemne mecze
19.01.22 | 1. runda | Anna Ureke | Arina Solomatina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Anna Ureke form & Arina Solomatina form
Anna Ureke - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
15.04.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Arina Solomatina - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.12.22 1. runda | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ust - twarda | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |