MECZ
12.03.20 | 2. runda | Anna Ukolova | Martina Spigarelli | 6-0, 7-62 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ukolova | Martina Spigarelli | |
1. podanie % | 33/61 (54%) | 34/56 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/33 (73%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/28 (46%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/56 (57%) | 24/61 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/117 (59%) | 48/117 (41%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Ukolova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ukolova | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Martina Spigarelli | |
6-0 |
2 | ||
Anna Ukolova | 0-0 | |
0-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Anna Ukolova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Anna Ukolova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
6-5 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ukolova | 6-6 | |
0-0 | ||
7-62 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Ukolova vs. Martina Spigarelli - Wzajemne mecze
12.03.20 | 2. runda | Anna Ukolova | Martina Spigarelli | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
11.02.20 | 1. runda | Martina Spigarelli | Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Anna Ukolova form & Martina Spigarelli form
Anna Ukolova - ostatnie mecze
Angers - halowa | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.22 Ćwierćfinał | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.22 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
01.07.22 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Martina Spigarelli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |