MECZ
22.08.22 | 1. runda klasyf. | Anna Turati | Adela Moravcova | 6-1, 6-2 | W60 Prerov | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Turati | Adela Moravcova | |
1. podanie % | 26/39 (67%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/26 (65%) | 9/26 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/13 (31%) | 5/23 (22%) |
Zdobyte break-ball | 8/10 (80%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/49 (71%) | 18/39 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Turati | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adela Moravcova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Turati | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Adela Moravcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Turati | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Adela Moravcova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Turati | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Adela Moravcova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Turati | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Adela Moravcova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Turati | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Adela Moravcova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Turati | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Adela Moravcova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Turati | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
10.09.03, 20 lat
10.09.03, 20 lat
Anna Turati vs. Adela Moravcova - Wzajemne mecze
22.08.22 | 1. runda klasyf. | Anna Turati | Adela Moravcova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Prerov | ceglana |
Anna Turati form & Adela Moravcova form
Anna Turati - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ada Kumru | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nina Alibalic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sofiya Volkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Nina Alibalic | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu |
Adela Moravcova - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aneta Poborilova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Lara Michel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Cela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mariam Karadzhaeva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
08.08.22 Klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-1, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ema Bolebruchova | 6-710, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Wiktoria Chmielewska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu |