MECZ
07.08.21 | Półfinał | Anna Siskova | Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | W25 Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Siskova | Oleksandra Oliynykova | |
1. podanie % | 51/63 (81%) | 37/55 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/51 (57%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/55 (53%) | 25/63 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Siskova vs. Oleksandra Oliynykova - Wzajemne mecze
07.08.21 | Półfinał | Anna Siskova | Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Parnu | ceglana |
Anna Siskova form & Oleksandra Oliynykova form
Anna Siskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Beatrice Ricci | - | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Oleksandra Oliynykova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |