MECZ
15.04.18 | Klasyf. | Anna Siskova | Milana Maslenkova | 2-6, 6-2, 6-4 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Siskova | Milana Maslenkova | |
1. podanie % | 69/99 (70%) | 45/81 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/69 (58%) | 28/45 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/30 (43%) | 12/36 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/81 (51%) | 46/99 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/180 (52%) | 86/180 (48%) |
Double foul | 15 | 11 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
Anna Siskova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Siskova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Siskova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Siskova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Siskova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Anna Siskova | 2-0 | |
Anna Siskova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-4 | Milana Maslenkova | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
13.08.01, 22 lat
10206 $
13.08.01, 22 lat
10206 $
Anna Siskova vs. Milana Maslenkova - Wzajemne mecze
15.04.18 | Klasyf. | Anna Siskova | Milana Maslenkova | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Anna Siskova form & Milana Maslenkova form
Anna Siskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Beatrice Ricci | - | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Milana Maslenkova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - krecz | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.08.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |