Rosja
19.10.91, 32 lat
19.10.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sofia Vaynberg vs. Anna Ozerova - Wzajemne mecze
20.11.17 | Klasyf. | Anna Ozerova | Sofia Vaynberg | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
Sofia Vaynberg form & Anna Ozerova form
Sofia Vaynberg - ostatnie mecze
W25 Almaty - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ust - twarda | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Anna Ozerova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |