MECZ
08.09.21 | 1. runda | Anna Ozerova | Simona Ogescu | 6-0, 6-3 | W15 Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ozerova | Simona Ogescu | |
1. podanie % | 20/40 (50%) | 31/54 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/20 (75%) | 13/31 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 6/23 (26%) |
Zdobyte break-ball | 7/8 (88%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/54 (65%) | 16/40 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ozerova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ozerova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ozerova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ozerova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ozerova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ozerova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Ozerova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Ozerova vs. Simona Ogescu - Wzajemne mecze
08.09.21 | 1. runda | Anna Ozerova | Simona Ogescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Varna | ceglana |
Anna Ozerova form & Simona Ogescu form
Anna Ozerova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | - | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Simona Ogescu - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
15.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |