MECZ
06.09.21 | 2. runda klasyf. | Anna Ozerova | Andjela Lopicic | 6-3, 6-1 | W15 Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
02.05.03, 20 lat
02.05.03, 20 lat
Anna Ozerova vs. Andjela Lopicic - Wzajemne mecze
06.09.21 | 2. runda klasyf. | Anna Ozerova | Andjela Lopicic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Varna | ceglana |
Anna Ozerova form & Andjela Lopicic form
Anna Ozerova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | - | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Andjela Lopicic - ostatnie mecze
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 1. runda | vs. Jana Stojanova | 7-65, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 Klasyf. | vs. Jelena Gojkovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Jankowska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Natalija Senic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ceylin Ipek | 6-3, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Kashmira Manohar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Shona Nakano | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denise Valente | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Wiandt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Tsoneva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Asia Serafini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 6-1, 6-75, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 6-2, Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 0-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |