MECZ
23.08.19 | Ćwierćfinał | Anna Morgina | Sabastiani Leon | 6-4, 6-1 | W15 Lambare | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Morgina | Sabastiani Leon | |
1. podanie % | 26/49 (53%) | 33/47 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/23 (43%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/47 (57%) | 19/49 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Morgina | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15 | ||
Anna Morgina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Morgina | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Sabastiani Leon | |
Anna Morgina | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Morgina vs. Sabastiani Leon - Wzajemne mecze
23.08.19 | Ćwierćfinał | Anna Morgina | Sabastiani Leon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Lambare | ceglana |
Anna Morgina form & Sabastiani Leon form
Anna Morgina - ostatnie mecze
W15 Colorado - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
24.07.21 Półfinał | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.21 Ćwierćfinał | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.21 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.01.21 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.21 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.21 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.20 2. runda | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.11.20 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.20 Półfinał | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |
Sabastiani Leon - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | - Sabastiani Leon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - krecz | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Recife - ceglana | ||||
28.05.23 Finał | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.05.23 Półfinał | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu |