MECZ
08.02.19 | Ćwierćfinał | Anna Morgina | Linnea Malmqvist | 7-5, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Morgina | Linnea Malmqvist | |
1. podanie % | 43/60 (72%) | 44/72 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/43 (70%) | 25/44 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/72 (51%) | 22/60 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Morgina | 4-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
5-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-4 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Morgina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Morgina | 2-0 | |
0-0 | ||
Anna Morgina | 3-0 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Anna Morgina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Morgina vs. Linnea Malmqvist - Wzajemne mecze
08.02.19 | Ćwierćfinał | Anna Morgina | Linnea Malmqvist | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Anna Morgina form & Linnea Malmqvist form
Anna Morgina - ostatnie mecze
W15 Colorado - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
24.07.21 Półfinał | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.21 Ćwierćfinał | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.21 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.01.21 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.21 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.21 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.20 2. runda | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.11.20 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.20 Półfinał | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |