MECZ
25.09.17 | Klasyf. | Anna Martemyanova | Viktoria Surova | 2-6, 6-2, 6-2 | Kiev | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
10.08.01, 22 lat
10.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
27.09.99, 24 lat
27.09.99, 24 lat
Anna Martemyanova vs. Viktoria Surova - Wzajemne mecze
25.09.17 | Klasyf. | Anna Martemyanova | Viktoria Surova | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Kiev | ceglana |
Anna Martemyanova form & Viktoria Surova form
Anna Martemyanova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Beyda Baykal | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-0, Ekaterina Vishnevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Kraleva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alara Ayaz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.20 Klasyf. | vs. Emily Welker | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Nikitina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Cherfus | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Daria Snigur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Alexandra Perper | 6-2, 2-0, Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-66, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
03.09.18 Klasyf. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-1, 5-1, Andjela Sebrek - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Viktoria Surova - ostatnie mecze
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 Klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 Klasyf. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |