MECZ
25.09.17 | 2. runda klasyf. | Anna Martemyanova | Andjela Sebrek | 6-1, 5-1, - krecz | Kiev | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
10.08.01, 22 lat
10.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
02.07.98, 25 lat
02.07.98, 25 lat
Anna Martemyanova vs. Andjela Sebrek - Wzajemne mecze
25.09.17 | 2. runda klasyf. | Anna Martemyanova | Andjela Sebrek | 6-1, 5-1, Andjela Sebrek - krecz | szczegóły meczu | Kiev | ceglana |
Anna Martemyanova form & Andjela Sebrek form
Anna Martemyanova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Beyda Baykal | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-0, Ekaterina Vishnevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Kraleva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alara Ayaz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.20 Klasyf. | vs. Emily Welker | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Nikitina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Cherfus | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Daria Snigur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Alexandra Perper | 6-2, 2-0, Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-66, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
03.09.18 Klasyf. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-1, 5-1, Andjela Sebrek - krecz | szczegóły meczu |
Andjela Sebrek - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - krecz | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |