MECZ
01.09.18 | 1. runda klasyf. | Anna Martemyanova | Alisa Grachova | 6-0, 6-1 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
10.08.01, 22 lat
10.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
25.05.00, 23 lat
25.05.00, 23 lat
Anna Martemyanova vs. Alisa Grachova - Wzajemne mecze
01.09.18 | 1. runda klasyf. | Anna Martemyanova | Alisa Grachova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Anna Martemyanova form & Alisa Grachova form
Anna Martemyanova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Beyda Baykal | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-0, Ekaterina Vishnevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Kraleva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alara Ayaz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.20 Klasyf. | vs. Emily Welker | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Nikitina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Cherfus | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Daria Snigur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Alexandra Perper | 6-2, 2-0, Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-66, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
03.09.18 Klasyf. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-1, 5-1, Andjela Sebrek - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Alisa Grachova - ostatnie mecze
Antalya - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Azradeniz Comlek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Johanna Halper | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Kocic | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Teodora Vancagovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Barbara Kotelesova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Maksimovic | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Madina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Porzio | - Alisa Grachova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Teodora Ristic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vanesa Pappa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yulia Zhytelna | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nasty Surkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nandini Sharma | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Adriana Sosnovschi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Karolina Tilander | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nina Nikitovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Akiho Kakuya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Alina Zubkova | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Cindy Castille | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Stevanovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |