MECZ
16.08.22 | 1. runda | Anna Marie Weissheim | Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | W15 Erwitte | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Marie Weissheim | Andreea-Mihwela Onitoiu | |
1. podanie % | 25/35 (71%) | 20/33 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/25 (88%) | 9/20 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 2/13 (15%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/33 (67%) | 6/35 (17%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/68 (75%) | 17/68 (25%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andreea-Mihwela Onitoiu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anna Marie Weissheim | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Andreea-Mihwela Onitoiu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Marie Weissheim | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Andreea-Mihwela Onitoiu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Marie Weissheim | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Andreea-Mihwela Onitoiu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Marie Weissheim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andreea-Mihwela Onitoiu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Marie Weissheim | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Andreea-Mihwela Onitoiu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Marie Weissheim | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Andreea-Mihwela Onitoiu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Niemcy
06.08.04, 19 lat
06.08.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
21.09.04, 19 lat
21.09.04, 19 lat
Anna Marie Weissheim vs. Andreea-Mihwela Onitoiu - Wzajemne mecze
16.08.22 | 1. runda | Anna Marie Weissheim | Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Erwitte | ceglana |
Anna Marie Weissheim form & Andreea-Mihwela Onitoiu form
Anna Marie Weissheim - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Georgia Gulin | 6-0, 2-1, - Anna Marie Weissheim - krecz | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 1. runda | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Ania Hertel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Daria Shalamanova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lisen Rinman | 6-2, 6-73, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elle Goranskaya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.22 Klasyf. | vs. Clarisse Aussert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 7-64, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Andreea-Mihwela Onitoiu - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Angela Lazic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Artemyeva | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Anna Marie Weissheim | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |