MECZ
09.12.22 | Ćwierćfinał | Anna-Lena Friedsam | Emeline Dartron | 6-1, 6-2 | Angers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Anna-Lena Friedsam | Emeline Dartron | |
1. podanie % | 29/40 (73%) | 21/42 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/29 (93%) | 12/21 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/11 (45%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/42 (55%) | 8/40 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna-Lena Friedsam | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna-Lena Friedsam vs. Emeline Dartron - Wzajemne mecze
09.12.22 | Ćwierćfinał | Anna-Lena Friedsam | Emeline Dartron | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Angers | halowa |
Anna-Lena Friedsam form & Emeline Dartron form
Anna-Lena Friedsam - ostatnie mecze
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Talia Gibson | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Daria Snigur | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Petra Kvitova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Saville | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Emeline Dartron - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu |