MECZ
15.05.22 | 1. runda klasyf. | Anna Lena Ebster | Sara Erenda | 6-3, 6-2 | W25 Warmbad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Austria
06.01.04, 20 lat
06.01.04, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
21.11.03, 20 lat
21.11.03, 20 lat
Anna Lena Ebster vs. Sara Erenda - Wzajemne mecze
15.05.22 | 1. runda klasyf. | Anna Lena Ebster | Sara Erenda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Warmbad | ceglana |
Anna Lena Ebster form & Sara Erenda form
Anna Lena Ebster - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Marie Vogt | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Sofia Avataneo | 6-75, 7-64, 4-10 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Sramkova | 6-1, 1-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.24 Klasyf. | vs. Adelina Lachinova | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Theodora Degelow | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Anamaria Federica Oana | - | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Sahnis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Malkia Menguene | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Olivia Gram | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 6-3, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lina Krumpel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 3-1, Sofiia Nagornaia - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Klara Svorcova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Sara Erenda - ostatnie mecze
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Svetlana Samardzic | 7-64, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ginevra Terracina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.04.23 1. runda klasyf. | vs. Zhenghua Xiao | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Greta Maric | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maren Benko | 0-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Milica Bratic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |