MECZ
18.09.20 | Ćwierćfinał | Anna Kubareva | Zoe Howard | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Kubareva | Zoe Howard | |
1. podanie % | 31/48 (65%) | 39/61 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/17 (41%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/61 (52%) | 16/48 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Zoe Howard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Zoe Howard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Zoe Howard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Zoe Howard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Zoe Howard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Anna Kubareva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Zoe Howard | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Kubareva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Zoe Howard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Zoe Howard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Zoe Howard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
19.06.01, 22 lat
19.06.01, 22 lat
Anna Kubareva vs. Zoe Howard - Wzajemne mecze
18.09.20 | Ćwierćfinał | Anna Kubareva | Zoe Howard | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Anna Kubareva form & Zoe Howard form
Anna Kubareva - ostatnie mecze
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
18.05.23 3. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
11.05.23 3. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu |
Zoe Howard - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-76, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
10.06.21 Ćwierćfinał | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.21 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
22.05.21 Półfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Maria Sholokhova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Alina Trynkina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
06.05.21 2. runda | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.05.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Jenifer Anger | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Lea Tholey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | Diana Martynov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |