MECZ
19.11.21 | Ćwierćfinał | Anna Kubareva | Margaux Rouvroy | 6-1, 6-1 | W25 Petange | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Anna Kubareva | Margaux Rouvroy | |
1. podanie % | 26/54 (48%) | 20/43 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/26 (88%) | 10/20 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/28 (39%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/43 (60%) | 20/54 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Margaux Rouvroy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Kubareva vs. Margaux Rouvroy - Wzajemne mecze
19.11.21 | Ćwierćfinał | Anna Kubareva | Margaux Rouvroy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Petange | halowa |
Anna Kubareva form & Margaux Rouvroy form
Anna Kubareva - ostatnie mecze
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
18.05.23 3. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
11.05.23 3. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu |
Margaux Rouvroy - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Aravane Rezai | 4-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Jana Fett | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Xinyu Gao | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-65, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Jones | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Katie Swan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
03.12.23 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ashleigh Simes | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |