MECZ
24.08.20 | 1. runda | Anna Klasen | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 30-0 | ||
Anna Klasen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0 | ||
Anna Klasen | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-40 | ||
1-3 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Anna Klasen | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
3-3 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Klasen | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-40 | ||
0-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anna Klasen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
4-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0 | ||
Anna Klasen | 5-1 | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Klasen vs. Ganna Poznikhirenko - Wzajemne mecze
24.08.20 | 1. runda | Anna Klasen | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Anna Klasen form & Ganna Poznikhirenko form
Anna Klasen - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Pohankova | - | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
16.11.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Ganna Poznikhirenko - ostatnie mecze
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |