MECZ
10.03.20 | 2. runda klasyf. | Anna Klasen | Ema Bolebruchova | 6-2, 6-3 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
25.02.03, 21 lat
25.02.03, 21 lat
Anna Klasen vs. Ema Bolebruchova - Wzajemne mecze
10.03.20 | 2. runda klasyf. | Anna Klasen | Ema Bolebruchova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Anna Klasen form & Ema Bolebruchova form
Anna Klasen - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Pohankova | - | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
16.11.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Ema Bolebruchova - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vitalija Leonovaite | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 7-610, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Chie Kezuka | 4-6, 7-61, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.12.18 2. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 4-0, Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |