INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Klasen vs. Charlotte Roemer - Wzajemne mecze
18.06.19 | Klasyf. | Anna Klasen | Charlotte Roemer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Klosters | ceglana |
18.11.13 | 1. runda | Anna Klasen | Charlotte Roemer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Castellon | ceglana |
Anna Klasen form & Charlotte Roemer form
Anna Klasen - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Pohankova | - | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
16.11.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Charlotte Roemer - ostatnie mecze
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.19 Półfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |