MECZ
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Anna Khudoley | Francesca Rumi | 6-0, 7-64 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
24.05.00, 23 lat
24.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
19.01.00, 24 lat
19.01.00, 24 lat
Anna Khudoley vs. Francesca Rumi - Wzajemne mecze
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Anna Khudoley | Francesca Rumi | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Anna Khudoley form & Francesca Rumi form
Anna Khudoley - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maissane Aik Haymoz | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Francesca Rumi | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Amira Badawi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Louisa Alex Codreanu | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pairone | 1-6, 0-2, - Anna Khudoley - krecz | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Mia Jurasic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Radina Rakic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Teodora Ristic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Kristina Kostic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Bojana Markovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Francesca Rumi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Miray Konar | 5-7, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Martina Biagianti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Constance Sibille | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Powaska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Khudoley | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Alesiani | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Ola Abou Zekry | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.18 Klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ottone | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Prato | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 2-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 5-7, 3-0, Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu |