MECZ
25.04.16 | 1. runda klasyf. | Anna Iakovleva | Olga Terteac | 6-4, 6-2 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
02.12.97, 26 lat
12313 $
02.12.97, 26 lat
12313 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Moldova
21.04.93, 30 lat
21.04.93, 30 lat
Anna Iakovleva vs. Olga Terteac - Wzajemne mecze
25.04.16 | 1. runda klasyf. | Anna Iakovleva | Olga Terteac | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Anna Iakovleva form & Olga Terteac form
Anna Iakovleva - ostatnie mecze
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - krecz | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Olga Terteac - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Sariaka Rachelle Radilofe | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 Klasyf. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 Klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Olesya Nesterovich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
18.07.16 Klasyf. | vs. Alija Merdeeva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Alexandra Riley | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
30.05.16 Klasyf. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Sliusar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.05.15 Klasyf. | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tre Castagni - twarda | ||||
17.08.09 2. runda | vs. Paula Fondevila-Castro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.09 1. runda | vs. Marcella Cucca | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |