MECZ
30.07.20 | 1. runda | Anna Gross | Arabella Koller | 6-0, 2-6, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Arabella Koller | |
0-0 | ||
Anna Gross | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Arabella Koller | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anna Gross | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anna Gross | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Gross | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Anna Gross | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Arabella Koller | |
0-0, 30-0 | ||
Anna Gross | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
3-1 | Arabella Koller | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anna Gross | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
Anna Gross | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Anna Gross | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Arabella Koller | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Gross | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Anna Gross | 3-3 | |
0-0, 0-30 | ||
3-4 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Anna Gross | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Arabella Koller | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Anna Gross | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-6 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Anna Gross | (0) | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-3 | ||
(1) | Arabella Koller | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-3 | ||
(2) | Arabella Koller | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-3 | ||
Anna Gross | (3) | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-3 | ||
(4) | Arabella Koller | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-3 | ||
Anna Gross | (5) | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-3 | ||
(6) | Arabella Koller | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-3 | ||
6-4 |
Austria
10.03.02, 22 lat
10.03.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
31.08.00, 23 lat
18770 $
31.08.00, 23 lat
18770 $
Anna Gross vs. Arabella Koller - Wzajemne mecze
30.07.20 | 1. runda | Anna Gross | Arabella Koller | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
08.07.20 | 1. runda | Arabella Koller | Anna Gross | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Anna Gross form & Arabella Koller form
Anna Gross - ostatnie mecze
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Krivosudska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Natasa Kosanin | Natasa Kosanin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Sorina Ghibarsina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Tsoneva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Nadel | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Arabella Koller - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |