Niemcy
25.05.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Gruzja
12.01.89, 35 lat
Niemcy
01.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Wielka Brytania
14.07.84, 39 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Gabric/Emily Seibold vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith - Wzajemne mecze
Anna Gabric form & Sofia Shapatava form
Anna Gabric/Emily Seibold - ostatnie mecze
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa |
15.03.24 Półfinał | vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya/Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-4, 10-1 | | szczegóły meczu |
13.03.24 1. runda | vs. Julie Adele Bedard/Emily Meng | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
W35 Solarino - dywanowa |
07.03.24 Ćwierćfinał | vs. Martyna Kubka/Chia Yi Tsao | 3-6, 6-77 | | szczegóły meczu |
05.03.24 1. runda | vs. Mariya Kostyuk/Katrina Scott | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
W35 Antalya - ceglana |
23.02.24 Półfinał | vs. Martha Matoula/Dimitra Pavlou | 6-2, 6-76, 7-10 | | szczegóły meczu |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova/Anastasiya Soboleva | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
20.02.24 1. runda | vs. Ayla Aksu/Ena Kajevic | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
W35 Antalya - ceglana |
17.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio/Tara Wurth | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
16.02.24 1. runda | vs. Lucie Havlickova/Tereza Kucerova | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
W35 Antalya - ceglana |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva/Rada Zolotareva | 1-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
W35 Naples - ceglana |
17.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo/Anna Sinclair Rogers | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W25 Solarino - dywanowa |
17.11.23 Finał | vs. Angelica Moratelli/Lisa Pigato | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
16.11.23 Półfinał | vs. Samira De Stefano/Virginia Ferrara | 5-7, 6-1, 10-6 | | szczegóły meczu |
15.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ayumi Koshiishi/Sara Milanese | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
W25 Solarino - dywanowa |
08.11.23 Ćwierćfinał | vs. Linda Klimovicova/Julie Struplova | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
W25 Solarino - dywanowa |
03.11.23 Półfinał | vs. Jessie Aney/Lena Papadakis | 7-64, 6-71, 4-10 | | szczegóły meczu |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini/Laura Hietaranta | 7-5, 6-2 | | szczegóły meczu |
W60 Prague - ceglana |
31.08.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara/Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | | szczegóły meczu |
30.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova/Julie Pastikova | 2-6, 7-5, 11-9 | | szczegóły meczu |
W60 Prerov - ceglana |
24.08.23 1. runda | vs. Pia Lovric/Adrienn Nagy | 6-3, 4-6, 4-10 | | szczegóły meczu |
W25 Erwitte - ceglana |
15.08.23 1. runda | vs. Mana Kawamura/Manon Leonard | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W60 Andrezieux - halowa |
24.01.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy/Lucie Wargnier | 6-2, 6-73, 6-10 | | szczegóły meczu |
W40 Tallinn - halowa |
17.01.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova/Viktoria Hruncakova | 1-6, 6-2, 7-10 | | szczegóły meczu |
W40 Tallinn - halowa |
10.01.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz/Natalia Szabanin | 6-4, 4-6, 7-10 | | szczegóły meczu |
W25 Sozopol - twarda |
11.10.22 1. runda | vs. Dea Herdzelas/Laura Hietaranta | 1-6, 6-3, 7-10 | | szczegóły meczu |
W25 Sozopol - twarda |
07.10.22 Półfinał | vs. Irina Khromacheva/Elena Malygina | 6-4, 3-6, 6-10 | | szczegóły meczu |
06.10.22 Ćwierćfinał | vs. Gergana Topalova/Ilay Yoruk | 4-6, 6-4, 10-5 | | szczegóły meczu |
04.10.22 1. runda | vs. Oceane Babel/Lucie Nguyen Tan | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
W25 Sharm - twarda |
10.02.22 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi/Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |