MECZ
15.06.21 | 1. runda | Anna Gabric | Julia Terziyska | 6-3, 6-4 | W25 Jonkoping | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Julia Terziyska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Julia Terziyska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Gabric | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Julia Terziyska | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Anna Gabric | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Julia Terziyska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Gabric | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Julia Terziyska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Julia Terziyska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Gabric | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Julia Terziyska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Gabric | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Julia Terziyska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Gabric | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Julia Terziyska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Gabric | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Gabric vs. Julia Terziyska - Wzajemne mecze
15.06.21 | 1. runda | Anna Gabric | Julia Terziyska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Jonkoping | ceglana |
Anna Gabric form & Julia Terziyska form
Anna Gabric - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Julia Terziyska - ostatnie mecze
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Galena Krastenova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 5-7, 1-5, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Macon - halowa | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 1-2, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-5, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.11.22 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 2-3, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.22 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |