MECZ
16.01.22 | 1. runda klasyf. | Anna Brogan | Olga Helmi | 7-64, 6-2 | W25 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Brogan vs. Olga Helmi - Wzajemne mecze
23.08.22 | 1. runda | Anna Brogan | Olga Helmi | 1-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Vigo | twarda |
16.01.22 | 1. runda klasyf. | Anna Brogan | Olga Helmi | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Manacor | twarda |
Anna Brogan form & Olga Helmi form
Anna Brogan - ostatnie mecze
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Stakusic | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Jenna Defalco | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Asia Muhammad | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.23 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Katrina Scott | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
21.05.23 Finał | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |