MECZ
05.04.21 | 1. runda | Anna Bondar | Tessah Andrianjafitrimo | 6-0, 6-1 | W60 Bellinzona | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Bondar | Tessah Andrianjafitrimo | |
1. podanie % | 25/35 (71%) | 40/50 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/25 (52%) | 14/40 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/10 (90%) | 2/10 (20%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/50 (68%) | 13/35 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Bondar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Bondar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Bondar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Bondar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Bondar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Bondar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Bondar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Bondar vs. Tessah Andrianjafitrimo - Wzajemne mecze
05.04.21 | 1. runda | Anna Bondar | Tessah Andrianjafitrimo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Bellinzona | ceglana |
13.09.19 | Ćwierćfinał | Tessah Andrianjafitrimo | Anna Bondar | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 St. | ceglana |
Anna Bondar form & Tessah Andrianjafitrimo form
Anna Bondar - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Tessah Andrianjafitrimo - ostatnie mecze
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |