MECZ
08.01.20 | 1. runda | Anna Bondar | Samantha Murray | 6-3, 1-0, - krecz | W25 Canberra | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Bondar | Samantha Murray | |
1. podanie % | 21/29 (72%) | 21/35 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/21 (71%) | 15/21 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/8 (75%) | 4/14 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 16/35 (46%) | 8/29 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 37/64 (58%) | 27/64 (42%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Samantha Murray | |
0-0 | ||
Anna Bondar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Samantha Murray | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Bondar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Samantha Murray | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Bondar | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Samantha Murray | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Bondar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Samantha Murray | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Bondar vs. Samantha Murray - Wzajemne mecze
08.01.20 | 1. runda | Anna Bondar | Samantha Murray | 6-3, 1-0, Samantha Murray - krecz | szczegóły meczu | W25 Canberra | twarda |
Anna Bondar form & Samantha Murray form
Anna Bondar - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
14.04.24 Finał | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Półfinał | vs. Kayla Day | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Samantha Murray - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
26.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
09.02.22 2. runda | vs. Sonay Kartal | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Tara Moore | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.02.22 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 7-62, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Catherine Harrison | 7-62, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, - Samantha Murray - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Chloe Paquet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
26.09.21 Klasyf. | vs. Katie Boulter | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-0, Urszula Radwanska - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Monica Niculescu | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Concord - twarda | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Victoria Duval | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Brittany Collens | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Tereza Martincova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Marta Kostyuk | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Nottingham - trawiasta | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
05.06.21 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
01.10.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-5, - Samantha Murray - krecz | szczegóły meczu | |
30.09.20 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |