MECZ
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Anja Wildgruber | Lilly Elida Haseth | 6-2, 6-3 | W15 Trieste | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anja Wildgruber vs. Lilly Elida Haseth - Wzajemne mecze
01.07.21 | 2. runda | Lilly Elida Haseth | Anja Wildgruber | 2-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Anja Wildgruber | Lilly Elida Haseth | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Trieste | ceglana |
Anja Wildgruber form & Lilly Elida Haseth form
Anja Wildgruber - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu |
Lilly Elida Haseth - ostatnie mecze
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | - Lilly Elida Haseth - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.22 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perugia - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |