MECZ
14.04.21 | 1. runda | Anja Wildgruber | Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anja Wildgruber | Alexandra Osborne | |
1. podanie % | 31/50 (62%) | 26/44 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/31 (65%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 4/18 (22%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/44 (57%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anja Wildgruber | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anja Wildgruber | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anja Wildgruber | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anja Wildgruber | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anja Wildgruber | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anja Wildgruber | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anja Wildgruber | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anja Wildgruber | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anja Wildgruber vs. Alexandra Osborne - Wzajemne mecze
14.04.21 | 1. runda | Anja Wildgruber | Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Anja Wildgruber form & Alexandra Osborne form
Anja Wildgruber - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu |
Alexandra Osborne - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |