MECZ
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Anja Draskovic | Doroteja Joksovic | 7-5, 7-5 | W25 Podgorica | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Montenegro
18.02.01, 23 lat
18.02.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
24.06.00, 23 lat
24.06.00, 23 lat
Anja Draskovic vs. Doroteja Joksovic - Wzajemne mecze
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Anja Draskovic | Doroteja Joksovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Podgorica | ceglana |
Anja Draskovic form & Doroteja Joksovic form
Anja Draskovic - ostatnie mecze
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Trencheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 1-4, - Anja Draskovic - krecz | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 0-5, - Anja Draskovic - krecz | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Clarissa Gai | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariam Hatem Ibrahim | 2-0, Mariam Hatem Ibrahim - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Podgorica - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Joksovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Maria Nicolae | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Sarra Ata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.10.17 1. runda | vs. Mia Eklund | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Elena Griessner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Doroteja Joksovic - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 1. runda | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |