MECZ
27.06.22 | Klasyf. | Anika Jaskova | Sylvie Zund | 6-1, 6-1 | W25 Tarvisio | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anika Jaskova | Sylvie Zund | |
1. podanie % | 29/39 (74%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/10 (50%) | 5/18 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/40 (63%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/79 (65%) | 28/79 (35%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anika Jaskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anika Jaskova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anika Jaskova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anika Jaskova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anika Jaskova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anika Jaskova vs. Sylvie Zund - Wzajemne mecze
27.06.22 | Klasyf. | Anika Jaskova | Sylvie Zund | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Tarvisio | ceglana |
02.08.21 | Klasyf. | Anika Jaskova | Sylvie Zund | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Frederiksberg | ceglana |
Anika Jaskova form & Sylvie Zund form
Anika Jaskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sylvie Zund - ostatnie mecze
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
17.11.23 Półfinał | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |