MECZ
05.09.22 | 2. runda klasyf. | Anika Jaskova | Inez Maria Kotlikova | 6-2, 3-0, - krecz | W25 Frydek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
31.01.03, 21 lat
31.01.03, 21 lat
Anika Jaskova vs. Inez Maria Kotlikova - Wzajemne mecze
05.09.22 | 2. runda klasyf. | Anika Jaskova | Inez Maria Kotlikova | 6-2, 3-0, Inez Maria Kotlikova - krecz | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
Anika Jaskova form & Inez Maria Kotlikova form
Anika Jaskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Inez Maria Kotlikova - ostatnie mecze
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 7-62, Alena Fomina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Anastasia Safta | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Cindy Langlais | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Alice Gubertini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Barbaric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-2, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Yu Chen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Safta | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 2-1, Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Jasmine Conway | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.22 Klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Ania Hertel | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Barbora Dopplerova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu |