MECZ
16.11.22 | 1. runda | Anika Jaskova | Freya Christie | 4-6, 6-3, 7-65 | W60 Bratislava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Anika Jaskova | Freya Christie | |
1. podanie % | 83/126 (66%) | 68/95 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/83 (59%) | 42/68 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/43 (49%) | 13/27 (48%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 6/17 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/95 (42%) | 56/126 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/221 (50%) | 111/221 (50%) |
Double foul | 10 | 4 |
Asy | 2 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anika Jaskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anika Jaskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anika Jaskova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anika Jaskova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anika Jaskova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Anika Jaskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anika Jaskova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anika Jaskova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anika Jaskova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anika Jaskova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anika Jaskova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anika Jaskova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anika Jaskova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Freya Christie | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anika Jaskova vs. Freya Christie - Wzajemne mecze
16.11.22 | 1. runda | Anika Jaskova | Freya Christie | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | W60 Bratislava | halowa |
03.10.22 | 1. runda klasyf. | Freya Christie | Anika Jaskova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W60 Trnava | halowa |
Anika Jaskova form & Freya Christie form
Anika Jaskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Freya Christie - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 Klasyf. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |