MECZ
06.04.21 | 2. runda klasyf. | Ani Vangelova | Daiana Postay | 6-0, 6-0 | W25 Cordoba | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
17.06.99, 24 lat
17.06.99, 24 lat
Ani Vangelova vs. Daiana Postay - Wzajemne mecze
06.04.21 | 2. runda klasyf. | Ani Vangelova | Daiana Postay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Cordoba | ceglana |
Ani Vangelova form & Daiana Postay form
Ani Vangelova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Lidia Encheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |
Daiana Postay - ostatnie mecze
W15 Buenos - ceglana | ||||
27.11.22 2. runda klasyf. | vs. Emilia O'Neill | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Valentina Vargas (ECU) | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Antonia Samudio | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Maria Vancea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Hams Metwali | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Razan Mohamed Teleb | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Emilse Lujan Ruiz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Luciana Blatter | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Cadence Brace | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cordoba - ceglana | ||||
06.04.21 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Villa - ceglana | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Constanza Cruz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Magali Alvez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Magdalena Cordero | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Josefina Zarza | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Emilse Lujan Ruiz | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Marcela Bueno | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |