MECZ
30.05.21 | 1. runda klasyf. | Ani Amiraghyan | Aleksandra Kuznetsova | 6-0, 6-1 | W25 Kazan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ani Amiraghyan | Aleksandra Kuznetsova | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 21/32 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/28 (68%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/15 (80%) | 3/11 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/32 (69%) | 12/43 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ani Amiraghyan | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aleksandra Kuznetsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ani Amiraghyan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Aleksandra Kuznetsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ani Amiraghyan | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Aleksandra Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ani Amiraghyan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aleksandra Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ani Amiraghyan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Aleksandra Kuznetsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ani Amiraghyan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Aleksandra Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ani Amiraghyan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
30.09.99, 24 lat
30.09.99, 24 lat
Ani Amiraghyan vs. Aleksandra Kuznetsova - Wzajemne mecze
30.05.21 | 1. runda klasyf. | Ani Amiraghyan | Aleksandra Kuznetsova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Kazan | twarda |
Ani Amiraghyan form & Aleksandra Kuznetsova form
Ani Amiraghyan - ostatnie mecze
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Asya Colombo | 3-4, - Ani Amiraghyan - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.04.22 Ćwierćfinał | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.04.22 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.04.22 Ćwierćfinał | vs. Briana Szabo | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 2-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Anna Brogan | 2-4, - Ani Amiraghyan - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jermine Sherif | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Anna Kubareva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | - | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.04.21 Ćwierćfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.21 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 2-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
21.04.21 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.04.21 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Nastja Kolar | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Louise Brunskog | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu |
Aleksandra Kuznetsova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.04.22 1. runda | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Rozhkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 5-0, Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | - Aleksandra Kuznetsova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Lana Kentchiashvili | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 0-5, - Aleksandra Kuznetsova - krecz | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 0-3, - Aleksandra Kuznetsova - krecz | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Melis Sezer | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ramona Matei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Katie Swan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Solomiya Rohovets | 0-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |