MECZ
18.09.17 | 2. runda klasyf. | Anhelina Kalita | Taisia Polyarush | 6-1, 6-4 | Bucha | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Białoruś
31.03.97, 27 lat
31.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
02.11.00, 23 lat
02.11.00, 23 lat
Anhelina Kalita vs. Taisia Polyarush - Wzajemne mecze
18.09.17 | 2. runda klasyf. | Anhelina Kalita | Taisia Polyarush | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Anhelina Kalita form & Taisia Polyarush form
Anhelina Kalita - ostatnie mecze
W25 Kazan - twarda | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.20 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |
Taisia Polyarush - ostatnie mecze
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Rozenkova | 1-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Mariya Khylymendyk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalita | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Marija Venta | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Anna Novikova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Korashvili | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
06.09.16 1. runda | vs. Lidiia Dashchenko | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Mariia Skuba | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Hanna Sokal | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Christina Shakovets | 6-3, 1-0, Christina Shakovets - krecz | szczegóły meczu | |
21.03.16 Klasyf. | vs. Anastasiya Saitova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.03.16 2. runda klasyf. | vs. Anna Morgina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Helen Ploskina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
14.09.15 2. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.15 Klasyf. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.15 1. runda klasyf. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |