Słowacja
26.01.98, 26 lat
26.01.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
31.03.97, 27 lat
31.03.97, 27 lat
Barbora Palcatova vs. Anhelina Kalita - Wzajemne mecze
05.02.18 | Klasyf. | Anhelina Kalita | Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Barbora Palcatova form & Anhelina Kalita form
Barbora Palcatova - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - krecz | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
23.07.18 Klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - krecz | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Anhelina Kalita - ostatnie mecze
W25 Kazan - twarda | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.20 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |