MECZ
16.04.19 | 1. runda | Angelina Zhuravleva | Vlada Ekshibarova | 5-7, 6-1, 7-5 | W15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Angelina Zhuravleva | Vlada Ekshibarova | |
1. podanie % | 70/108 (65%) | 69/112 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/70 (63%) | 36/69 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/38 (47%) | 22/43 (51%) |
Zdobyte break-ball | 7/21 (33%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/112 (48%) | 46/108 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/220 (53%) | 104/220 (47%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Angelina Zhuravleva | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Angelina Zhuravleva | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angelina Zhuravleva | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Angelina Zhuravleva | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angelina Zhuravleva | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Angelina Zhuravleva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Angelina Zhuravleva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Angelina Zhuravleva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Angelina Zhuravleva | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Angelina Zhuravleva vs. Vlada Ekshibarova - Wzajemne mecze
16.04.19 | 1. runda | Angelina Zhuravleva | Vlada Ekshibarova | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
20.02.17 | Klasyf. | Vlada Ekshibarova | Angelina Zhuravleva | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Moscow | halowa |
Angelina Zhuravleva form & Vlada Ekshibarova form
Angelina Zhuravleva - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.09.19 Finał | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Vlada Ekshibarova - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |