Niemcy
13.12.02, 21 lat
13.12.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
06.11.01, 22 lat
06.11.01, 22 lat
Julia Traub vs. Angelina Graovac - Wzajemne mecze
30.10.18 | 1. runda | Angelina Graovac | Julia Traub | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Julia Traub form & Angelina Graovac form
Julia Traub - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.12.22 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Shahd Habib | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Britney Chiu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Junhan Zhang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Alian Zack | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Rasha Khourssany | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Naoko Eto | 7-63, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Selina Atay | 1-6, 0-2, - Julia Traub - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tara Malik | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 7-5, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Bhuvana Kalva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Roua Limem | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Karoline Laursen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Manuella Lisa Nyonda | - | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Angelina Graovac | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alice Zapolla | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Therese Ekdahl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Carolina Bulatovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Angelina Graovac - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 0-3, - Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mahaylia Kaori White | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabete Brutane | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Najean | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Tanisha Kashyap | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
20.12.22 1. runda | vs. Monique Barry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.22 1. runda | vs. Danielle Badman | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ariana-Cristiana Corbeanu | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 5-7, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Erica Layton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Lily Taylor | 0-6, 0-3, - Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Amelie-Christin Janssen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.21 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 0-6, 0-2, - Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |