MECZ
22.02.21 | 1. runda klasyf. | Angelica Raggi | Joanna Tomera | 6-1, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.08.99, 24 lat
04.08.99, 24 lat
Angelica Raggi vs. Joanna Tomera - Wzajemne mecze
22.02.21 | 1. runda klasyf. | Angelica Raggi | Joanna Tomera | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Angelica Raggi form & Joanna Tomera form
Angelica Raggi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Sarah Iliev | 7-65, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-77, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Alexia Mosteanu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Malene Helgo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Petkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 Finał | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Joanna Tomera - ostatnie mecze
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Vicky Veloso | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-74, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.22 Klasyf. | vs. Alice Battesti | 4-6, 7-67, 9-11 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Vineetha Mummadi | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.04.21 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-5, 3-1, Chelsea Vanhoutte - krecz | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu |