MECZ
10.03.21 | 1. runda | Angela Fita Boluda | Margaux Komano | 6-1, 6-0 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Angela Fita Boluda | Margaux Komano | |
1. podanie % | 18/33 (55%) | 43/64 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/18 (78%) | 21/43 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 5/21 (24%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/64 (59%) | 9/33 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Margaux Komano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Margaux Komano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Margaux Komano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Margaux Komano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Margaux Komano | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Margaux Komano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
25.12.01, 22 lat
25.12.01, 22 lat
Angela Fita Boluda vs. Margaux Komano - Wzajemne mecze
10.03.21 | 1. runda | Angela Fita Boluda | Margaux Komano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Angela Fita Boluda form & Margaux Komano form
Angela Fita Boluda - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
11.11.23 Finał | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Półfinał | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu |
Margaux Komano - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |