MECZ
28.07.20 | 1. runda | Aneta Laboutkova | Tereza Janatova | 6-4, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aneta Laboutkova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Tereza Janatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-A | ||
Aneta Laboutkova | 3-1 | |
0-0, 0-30 | ||
3-2 | Tereza Janatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Aneta Laboutkova | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Tereza Janatova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
5-4 | Tereza Janatova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, A-40 | ||
1-0 | Tereza Janatova | |
0-0, 15-0 | ||
Aneta Laboutkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Tereza Janatova | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Aneta Laboutkova | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-2 | Tereza Janatova | |
0-0, 30-0 | ||
Aneta Laboutkova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-3 | Tereza Janatova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
29.08.95, 28 lat
29.08.95, 28 lat
Aneta Laboutkova vs. Tereza Janatova - Wzajemne mecze
28.07.20 | 1. runda | Aneta Laboutkova | Tereza Janatova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
12.06.17 | Klasyf. | Aneta Laboutkova | Tereza Janatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Prerov | ceglana |
Aneta Laboutkova form & Tereza Janatova form
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Tereza Janatova - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Kuczer | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Trigaux | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Wacker | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lucie Prochazkova | 6-1, 7-60 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Viktorie Wojcikova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.07.15 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Teresa Malikova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Tereza Hladikova | 7-5, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
08.06.15 Klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda | vs. Mariana Drazic | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Mirna Golac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.06.15 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
09.02.15 1. runda klasyf. | vs. Tereza Prochazkova | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ostrava - ceglana | ||||
25.08.14 Klasyf. | vs. Aneta Miksovska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.14 1. runda | vs. Lenka Kuncikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.14 2. runda klasyf. | vs. Eva Rutarova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.14 Klasyf. | vs. Linda Dubska | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
28.07.14 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorg - ceglana | ||||
21.07.14 2. runda | vs. Zuzana Zalabska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.14 1. runda | vs. Sarlota Cesnekova | 6-74, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.07.14 1. runda klasyf. | vs. Natasa Kosanin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.07.14 Klasyf. | vs. Paula Orlini Campos | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
16.06.14 Klasyf. | vs. Karolina Stuchla | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu |